21 Yıllık Deneyim ile Sizinleyiz..

Hakkımızda

Mesay Bilgisayar > Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Şirketimiz 1999 yılında “Mesay Bilgisayar Elektrik Elektronik Telefon İnşaat Otomotiv Day. Tük. Mal. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.” adı altında, Mesut KABAKOZ öncülüğünde kurulmuştur.

Yurt içi ve yurt dışında yüksek nitelikli bir çok işe imzasını atan şirkerimiz ile gelişen teknoloji çağında Bilgisayar-Elektrik Tesisat işlerinde hizmetleri ile ekonomik çözümler getirmiş, idari ve teknik şartnamelere uygun kalarak etik değerlerden taviz vermeden kaliteyi, güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören, tecrübesi ile kusursuz imalatı hedeflemiş dinamik bir bilgisayar-elektrik firmasıdır.

Şirketimiz İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak İSO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine, mevcut altyapı ve tecrübemizle daha hızlı, eksiksiz,güvenilir cevap verebilmekteyiz. OHSAS 18001:2007 standardına uygun olarak çevreye İSG risklerine verilen zararın asgari düzeyde olmasını temin etmek ayrıca işçi sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde temin etmek için gerekli her türlü imkanı alt yapıyı belirlemekte ve sağlamaktadır.

Çoğunluğu Termik Santral, Otel, Hastane, AVM, Showroom, Mağaza, Villa gibi teknik fonksiyonları fazla yapıları tamamlamış ve Kamera Güvenlik Sistemleri, Altyapı Kablolama ve Montaj İşlerini tamamlamaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

1999’lı yıllardan bugüne gücümüze güç katarak çoğalttığımız değerlerimizle gelişimi ve değişimi sürekli kılmak; hizmetlerimizi insan kaynağı ve teknoloji ile desteklemek; verimlilik ve istikrarla Türkiye’nin liderleri arasında değişmez bir marka olarak yer almaktır.

MİSYONUMUZ

Dünyadaki gelişmelerin takipçisi ve geliştiricisi olarak yenilikçi çözümler üretmek; varlık gösterdiğimiz her alanda beklentilerin ötesinde ürün ve hizmetler ortaya koyarak sektördeki güvenilirliğimizi ve marka gücümüzü geliştirmektir. Toplumsal değerleri önde tutan, dünyaya ve yaşadığı topluma karşı duyarlı, yenilikçi yapılarıyla ülkesine ve paydaşlarına değer kazandıran bir marka olmaktır.