21 Yıllık Deneyim ile Sizinleyiz..

Hizmetlerimiz

Mesay Bilgisayar > Hizmetlerimiz

ELEKTRİK TESİSATI

Modern hayatın bir parçası olan elektriğin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Sizin için istediğiniz alan ve mekan için her türlü elektrik işlemlerini son teknoloji malzemeler ve aletler kullanarak, işinde profesyonel personelimizle emniyetli ve güvenli bir şekilde tesisatını tamamlayoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

NETWORK KURULUMU

Network kurulumu; firma içi bilgisayar, santral, yazıcı ve güvenlik sistemlerinin birbiri arasında ki haberleşme bağının kurulması olarak tanımlanabilir. Yerel ağ kurulumunun amacı firma içinde kullanılan her cihaza statik IP verilerek bir anlamda her cihaza kendine özgü adres tanımlanarak, veri alışverişi yapabilmesini sağlamaktır. Sizin için istediğiniz ortam ve alanda network kurulumu yapıyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

ISITMA

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Sizin için size uygun ısıtma sistemleri kuruyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

KOMPANZASYON PANOSU

Kompanzasyon panoları, işletmenin güç kat sayısını düzeltmek için kondansatör ve ölçü aletlerinin üzerinde bulunduğu panodur. Endüktif yükler (transformatörler, balastlar, motorlar vs) reaktif güç de çekerler. İhtiyaç duyulan yerde reaktif güç üretilir. Kompanzasyon, elektrik sistemlerinin iyi bir koşulda çalışmaları için yardımcı olur. Yüklerin ve elektrik tesislerinin reaktif güç ihtiyaçlarını belirtilen yöntemlerle karşılayan kompanzasyona, reaktif güç kompanzasyonu denir.

Mesay Bilgisayar Elektrik

SOĞUTMA SİSTEMİ

Soğutma sistemi bir alanda, birlikte çalışarak ortamın havasını temizleyen, nemi dengeleyen ve ideal sıcaklık sağlayan soğutma cihazı ve bağlantı parçalarından oluşur. Sizin için uygun olan sistemi araştırarak sizlere bilgi veriliyor, arzu ettiğiniz sistemi istediğiniz alana kuruyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

JENERATÖR

Jeneratörler, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren, alternatör ve motordan meydana gelen makinelere jeneratör denir. Bu aletlere, ışık enerjisini elektriğe dönüştüren fotoelektrik hücreleri, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren makineler, kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren bataryalar, ısı enerjisini elektrik enerjisine çeviren termoelektrik jeneratörler ve dizel jeneratörler de dahildir. Sizin için uygun olan jeneratörü istediğiniz alana kuruyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Güvenlik ve kamera sistemleri; işletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Güvenlik kamerası sistemleri kameralar (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR),  görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir. Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB arabirimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmektedir. Ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamanız için gerekli tüm donanımları en kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile temin ediyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

UPS SİSTEMLERİ

Bir UPS Sistemi veya Kesintisiz Güç Kaynağı, ana güç kesintisi olduğunda veya güç güvenilmez olduğunda anında güç geçişi sağlamak için tasarlanmıştır. Başlıca yararları, donanımınızı hasardan korur, veri kaybını önler ve elektrik kesintisi sırasında çalışmaya devam etmenizi sağlar. Size kesintisiz çalışma olanağı sunan sistemleri isteğiniz alana kurma imkanı sunuyoruz.

Mesay Bilgisayar Elektrik

VE DAHA BİR ÇOK ALANDA, ALANINDA UZMAN PERSONELİMİZ İLE SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ!